شرکت های سئو

آشنایی با خدمات سئو

خدمات سئو به معنی انجام کارهایی می باشد تا شما در کلمات کلیدی مشخصی در رتبه بالای موتور جست و جو گوگل قرار بگیرید و در ادامه بتوانید جایگاه خود را حفظ نمایید. خدمات سئو به شکل کاملا تخصصی در تیم حرفه ای نیکاد انجام می شود.

خدمات seo باید به شکلی مداوم انجام شود تا بتواند بهترین نتیجه را بر روی وب سایت شما بگذارد. با انجام خدمات سئو بر روی وبسایتتان می توانید در میان رقیبانتان بیشتر دیده شوید و جایگاه بالای موتور های جست و جو را به خود اختصاص دهید.

عناصر اصلی سئو

عناصر اصلی این کار سئو داخلی و سئو خارجی می باشد. سئو به صورت گستره به همین دو قسمت تقسیم می شود و خارج از این دو حالت نیست.سئوی داخلی در مورد ایجاد محتوا برای بهبود رتبه شما است. این قسمت به تحقیق کلمات کلیدی در صفحات و نوشتن محتوایبا کیفیت به طور منظم، اطمینان از متاتگ ها و عناوین محتوا و صفحات شما و… می باشد.

سئوی خارجی نیز شامل بهینه سازی صفحات می باشد که شامل تمام کار هایی می باشد که خارج از وب سایت شما اتفاق می افتد، مانند گرفتن بک لینک.

درست است که سئو خارجی زمان و هزینه بیشتری نسبت به سئو داخلی می خواهد اما انجام آن ضروری می باشد و باید به آن توجه

چرا سئو مهم است؟

نزدیک به ۹۳ درصد از ترافیک وب در موتورهای جستجو اتفاق می افتد. اگر می خواهید که وب سایت شما نیز در میان رقیبانتان نمایش داده شود، باید در موتورهای جستجوی اصلی ایندکس شده مانند گوگل، رتبه بالایی کسب کنید. حقایقی که درباره گوگل و سایر موتور های جست و جو وجود دارد که اهمیت سئو را به شما نشان می دهد، این حقایق شامل :

۷۵ درصد از جستجوگران از صفحه اول صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) عبور نمی کنند و فقط صفحه اول را مشاهده می کنند.

گوگل بیش از ۵.۸ میلیارد جستجو در روز پردازش می کند.

گوگل بیش از ۲ ترابایت جستجو در سال انجام می دهد.

 میانگین نرخ کلیک لینک اول در نتایج جستجو ۱۹.۳٪ و لینک دوم، ۱۰.۵۷٪ می باشد.

هر سال بین ۱۶ تا ۲۰ درصد از کل جستجوها کاملاً جدید می باشند که شامل مواردی هستند که جست و جو نشده اند.

۶۰ درصد از جستجوهای گوگل در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.

گوگل ۹۵ درصد از بازار موتورهای جستجوی موبایل را به خود اختصاص داده است.

۵۰٪ از جستجوهای “نزدیک من” در گوگل مربوط به سایت های فروشگاهی می باشد.

۷۰ درصد جستجوی گوگل برای غذا در دستگاه های تلفن همراه انجام می گیرد.

گوگل حدود ۹۲% از جست و جو ها را به خود اختصاص داده است.

سئو
سئو تخصصی نیکاد

 تجربه کاربری (UX)

ممکن است محتوای عالی داشته باشید، اما اگر تجربه ضعیفی ارائه دهید، کاربران سایت شما را ترک خواهند کرد و دیگر هرگز از سایت شما بازدید نخواهند کرد. این چیزی است که موتورهای جستجو سعی می کنند به هر قیمتی از آن اجتناب کنند و بنابراین وب سایت ها را با توجه به تجربه کاربری رتبه بندی می کنند. بنابراین عوامل موثر بر داشتن یک تجربه کاربری خوب شامل موارد زیر می باشد :

سرعت صفحه بالا

یک وب سایت ریسپانسیو و سازگار با موبایل

کم بودن تعداد تبلیغات و نمایش پاپ آپ ها

سرعت سایت شما باید به گونه ای باشد که وقتی کاربری وارد صفحه شما می شود، بتواند به راحتی به قسمت های مختلف سایت برود. همچنین باید سایت شما به درستی در صفحات موبایل نمایش داده شود، زیرا در حال حاضر بیشتر افرادی که وارد سایت شما می شوند با گوشی موبایل هستند. با توجه به این که بیشتر ترافیک سایت از طریق موبایل می باشد باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

چه عواملی در رتبه بندی سئو مهم هستند؟

شاید برای ما نیز این سوال پیش بیاید که چگونه یک موتور جستجو تصمیم می گیرد که وب سایت ها را رتبه بندی کند؟ پاسخ به این امر پیچیده است زیرا صدها فاکتور رتبه بندی وجود دارد، اما ما مهم ترین آنها را برای شما گردآوری کرده ایم. این عوامل شامل :

محتوا

شاید شنیده باشید که محتوا پادشاه است و این در مورد سئو صادق است. در ابتدایی‌ترین سطح، موتورهای جستجو می‌خواهند کاربران را با مرتبط ‌ترین محتوا تا حد امکان با درخواست‌هایشان مطابقت دهند. یکی از دلایلی که مقالات ویکی‌پدیا اغلب در رتبه‌بندی بالایی قرار می‌گیرند این است که جامع و قابل اعتماد هستند. موتورهای جستجو به محتوای صفحه، تازگی محتوا نگاه می‌کنند و الگوریتم‌های پیچیده‌ای را به کار می‌گیرند تا بفهمند آیا محتوا به جستجوگر مرتبط است یا خیر. به عنوان مثال، فرض کنید شما یک وب سایت لیوان قهوه دارید و لیوان هایی با اشکال و اندازه های مختلف می فروشید. شما باید مطمئن شوید که محتوایی در وب سایت خود دارید که به وضوح در مورد لیوان های قهوه است. این می‌تواند شامل صفحات محصول لیوان، و همچنین محتوایی در مورد تاریخچه لیوان‌های قهوه، نحوه ساخت آن‌ها یا حتی خلاق‌ترین فنجان‌های قهوه در تمام دوران باشد. محتوا سنگ بنای اصلی هدایت ترافیک جستجوی ارگانیک به سایت شما است.

سفارش seo

 سئو فنی

برای افزایش سرعت صفحه و بهینه سازی متا داده Aسئو فنی باید حتما انجام شود. بهینه سازی متا داده سبب افزایش نرخ کلیک در صفحات جستجو، بهبود رتبه تصاویر و کمک به افزایش CTR سایت شما می کند.

ماندگاری کاربر در سایت

یکی از عوامل بسیار مهمی که در سئو سایت شما تاثیر می گذارد در حقیقت ماندگاری کاربر در سایت شما می باشد. هر چه قدر سایت شما سبب ماندگاری هر چه طولانی تر کاربر شود، رتبه سایت شما در موتورهای جست و جو بالا تر می رود. ماندگاری کاربر در سایت و یا اصطلاحا  time on site کاربریه عوامل متعددی مثل ui/ux ، سرع سایت، کیفیت محتوا، تصاویر واقعی و اینفوگرافیک و… بستگی دارد.

بک لینک ها

بک لینک را می توانیم این گونه تعریف کنیم که به هر لینکی که به صفحه شما اشاره می کند، بک لینک می گوییم. موتورهای جستجو به تعداد لینک هایی که به یک صفحه خاص اشاره می کنند بسیار توجه می کنند. کیفیت بک لینک های شما نیز بسیار اهمیت دارد. اگر از سایت های مرتبط بتوانید بک لینک بگیرید، صفحه شما از نظر گوگل بسیار پر اهمیت شناخته می شود. اگر از سایتی بک لینک بگیرید که کاملا به موضوع صفحه شما بی اهیمت است، گوگل صفحه شما را پر اهمیت نمی شمارد.

مهم است که توجه داشته باشید این سیگنال رتبه بندی در گذشته توسط وب سایت هایی که در آن زمان از الگوریتم ها استفاده می کردند مورد سوء استفاده قرار گرفته است. در نتیجه به مرتبط بودن سایت حتما توجه داشته باشید.

چرا سئو برای بازاریابی مهم است؟

سئو بخش اساسی بازاریابی دیجیتال است زیرا افراد هر ساله تریلیون ها جستجو انجام می دهند، اغلب با هدف تجاری برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات. بیشتر جست جو ها و ترافیک ها برای سرچ برند ها می باشد. دیده شدن بیشتر و رتبه بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبای شما می تواند تأثیر مهمی بر نتیجه شما داشته باشد.

سئو سایت چیست؟

سئو وب سایت به معنی به کار گیری روش ها و متد های هوشمندانه ای می باشد که برای افزایش رتبه سایت خود می توانید انجام دهید تا در نهایت موجب افزایش بازدید سایت خود در موتور جست و جو گوگل شوید.انجام خدمات سئو سایت به دو بخش کلی تقسیم می شود که شامل خدمات seo داخلی (SEO on Page) و سئو خارجی ( SEO off Page) سایت می باشد.

منظور از seo داخلی، بهینه سازی تمام مواردی است که بازدید کنندگان سایت در صفحات داخلی می بینند، ولی سئو خارجی بیشتر برای انجام کارهای تکینیکی می باشد.

در سئو داخلی تولید محتوای کاربر پسند و سرعت سایت حرف اول را می زنند و شما باید سعی کنید به گوگل بفهمانید که آن چه که بر روی سایت شما است همانی است که کاربران به دنبال آن هستند. از طرفی چون سئو داخلی تاثیر بسیار مهمی بر رتبه سایت شما دارد، باید به اصول و استراتژی seo داخلی بسیار توجه داشته باشید.

در seo خارجی سایت هم به انجام تمام تکنیک هایی که به منظور بهینه سازی سایت است، پرداخته می شود که شامل فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم ها و انجام تبلیغات ریپورتاژ می باشد.

خدمات سئو سایت با تیم حرفه ای نیکاد

تیم حرفه ای نیکاد، به شکل کاملا تخصصی و حرفه ای به انجام سئو سایت شما می پردازد. این تیم با تسلط کاملی که بر روی سئو داخلی و خارجی دارد می تواند جایگاه شما را در صفحه اول گوگل تضمین کند. تیم نیکاد با انجام seo سفید سعی می کند وب سایت شما را در رسیدن به صفحه اول گوگل پپشتیبانی کند.

با انجام خدمات سئو توسط تیم تخصصی نیکاد به نتایج زیر دست پیدا خواهید کرد :

افزایش ترافیک سایت و ورود کاربران به سایت شما

افزایش فروش و خدمات شما

بهینه سازی سایت شما و رسیدن به صفحه اول گوگل با کلمات هدفمند

بهبود ساختار داخلی سایت شما

پشتیبانی حرفه ای و تخصصی

شناخته شدن برند شما در فضای مجازی

ارائه گزارش از روند رشد شما

استراتژی خدمات سئو تیم نیکاد

خوب است بدانید که با داشتن یک استراتژیک دقیق و منظم در انجام پروژه seo، تمامی مراحل انجام پروژه شما کاملا هدفمند و نتیجه بخش خواهد بود. معمولا برای رسیدن به موفقیت در انجام پروژه سئو، ما نیاز به شناخت اهداف کسب و کار شما، آنالیز رقبا و کلمات کلیدی هدفمند شما هستیم. فرایند استرانژی خدمات سئو تیم نیکاد شامل ۶ گام اصلی می باشد که با استفاده از تخصص و تجربه تیم seo مجموعه نیکاد به صورت کاملا اصولی و حرفه ای برای کسب و کار شما انجام می شود :

بررسی دقیق وضعیت فعلی پروژه

بررسی و آنالیر رقبا

تحقیق کلمات کلیدی

بررسی هدف کاربر از جست و جو کلمات

بررسی میزان جست و جو کلمات کلیدی و تخمین حدودی زمانی برای رسیدن به صفحه اول گوگل

انجام خدمات سئو داخلی و خارجی برای کلمات کلیدی انتخابی

 

سفارش سئو سایت حرفه ای
سئو سایت تهران با نیکاد

سئو سایت توسط تیم حرفه ای نیکاد

هدف اصلی خدمات سئو توسط تیم نیکاد این است که برند و کسب و کار شما در فضای مجازی محبوبیت داشته باشد تا بتوانید با رسیدن به صفحه اول گوگل، فروش محصولات و خدمات سایتتان را بیشتر کنید. تیم تخصصی نیکاد با انجام خدمات سئو مطابق با الگوریتم ها و آپدیت های گوگل در تلاش می باشد که وب سایت شما به شکل کاملا طبیعی در صفحه اول موتور جست و جوی گوگل نمایش داده شود. شما می توانید همین حالا برای انجام مشاوره seo با ما تماس بگیرید.

تیم نیکاد با انجام جلسات مختلف به بررسی سایت شما می پردازد تا با بهترین استراتژی به seo وب سایت شما کمک کند. به دلیل سابقه چندین ساله تیم نیکاد، این تیم برای انجام خدمات seo در هر لحظه آماده ارائه خدمات زیر می باشد :

 •  سایت شرکتی
 •  سایت پزشکی
 •  سایت خدماتی
 •  سایت فروشگاهی
 •  سایت گردشگری
 •  سایت زیبایی
 •  سایت مدارس
 •  سایت رستوران
 •  سایت هتل
 •  سایت دکوراسیون داخلی
 •  سایت صنعتی
 •  سایت املاک
 •  سایت خبری
 •  سایت نیازمندی
 •  سایت وکالت
 •  سایت داروخانه
 •  سایت عکاسی
 •  سایت شخصی
 •  سایت لوازم آرایشی و بهداشتی
 • و ….

هزینه انجام خدمات سئو توسط تیم نیکاد چه قدر است؟

این سوالی است که ممکن است برای خیلی از شما پیش آمده باشد.در حقیقت اگر بخواهیم پاسخ دقیقی به شما بدهیم باید بگوییم که دو عامل مهم در تعیین هزینه پروژه های seo موثر می باشند که شامل موارد زیر هستند :

میزان خدمات درخواستی شما براساس سئو داخلی و خارجی

میزان سختی و رقابت کلمه کلیدی هدف

با توجه به این موارد ما نمی توانیم قیمیت مشخص و ثابتی را برای تمامی پروژه های سئو به شما عزیزان بدهیم. بعد از برگذاری جلسه به بررسی و آنالیز رقبا، بررسی میزان سختی کلمات کلیدی و میزان تبلیغات مورد نیاز با توجه به حوزه فعالیت شما خواهیم پرداخت و در نهایت قیمت نهایی را به شما اعلام می کنیم.

سئو وب سایت های شرکتی
نیکاد

چرا انجام خدمات سئو را با تیم نیکاد تجربه کنم؟

تیم حرفه ای نیکاد سعی دارد با انجام تمامی اصول تخصصی سئو به ارائه خدمات seo به شما عزیزان بپردازد، همچنین خصوصیات این تیم می تواند دلیل خوبی برای انتخاب آن باشد. این خصوصیات شامل :

انجام بیش از صد ها پروژه موفق

داشتن همکاری با برند های معتبر کشور

ارائه گزارش های منظم از روند پیشرفت پروژه

پشتیبانی تخصصی از وب سایت شما

مدیریت هزینه پروژه

مشاوره سئو تخصصی

سوالات متداول

 • مدت زمان لازم برای رسیدن به رتبه یک گوگل چه قدر است؟

بستگی به سابقه وب سایت شما و میزان سختی کلمه کلیدی انتخاب شده دارد. با توجه به این موضوع معمولا بین ۳ تا یک سال طول می کشد که کلمه کلیدی شما به صفحه اول گوگل بیاید.

 

 • قیمت پروژه سئو چه قدر است؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت طراحی سایت خدماتی به عوامل متعددی بستگی دارد. با توجه به میزان درخواست شما از طراحی وب سایت و نوع کسب و کارتان قیمت وبسایتتان می تواند متفاوت باشد. همچنین وب سایت هایی که با زبان های اختصاصی طراحی می شوند به نسبت قیمت بالاتری نسبت به قالب های وردپرسی دارند.